Офсетна друкарська листова машина Shinohara 75-IV.

Офсетна друкарська листова машина Shinohara 75-IV Інсталяція проведена у рамках технічного оновлення парку друкарського обладнання видавництва.

Нове обладнання дозволяє нам зробити ще один крок вперед у питаннях продуктивності та якості.

Наше видавництво завоювало добру репутацію на ринку, стабільно забезпечує якість друку, яку очікують наші клієнти, тому основними критеріями вибору обладнання для нинішнього етапу розвитку були надійність марки та максимальна відповідність характеристик машини поточним задачам видавництва.

ПАТ «ПВК «Десна» спеціалізується на випуску повнокольорової продукції. Говорячи про вибір японської марки Shinohara, ми відмічаємо, так як це перша машина цього виробника у нас, то було достатньо складно відразу зробити вибір. Наші спеціалісти побували в різних типографіях, де установлювались нові машини марки Shinohara, відвідували типографії, де ці машини працюють тривалий час, спілкувались з технологами, друкарями – цікавив досвід та думка тих, хто давно працює з цією маркою. Результати всіх цих поїздок та зустрічей можна сьогодні побачити у нас в цеху, де з 2010 р. успішно працює нова машина.

Машина призначена для роботи в умовах постійного навантаження виробництва у багатозмінному режимі. Shinohara 75-IV відрізняється надвисокою механічною надійністю. Фарбові апарати, що включають у себе 20 валів (4 з них накатні), забезпечують стабільну передачу фарби на офсетну форму. Самонаклад дозволяє працювати з більшим діапазоном матеріалів, в тому числі – низької якості. Крім цього машини цієї серії уже в базовій комплектації мають автоматику, прискорюючи процес переналадки між тиражами. Технічне оснащення Shinohara 75-IV створює передумови для успішної конкуренції на ринку багатоколірного комерційного друку.